CHIRURGIA – kurs podstawowy

Kurs praktyczny z ćwiczeniami na fantomach i materiałach zwierzęcych realizowany w kameralnej grupie.

Przeznaczony dla osób które nie miały styczności z implantami i na pewno pozwoli poczuć się doinformowanym w problematyce implantologicznej niezależnie od systemu. 

 

Czytaj więcej: CHIRURGIA – kurs podstawowy

PROTETYKA – kurs podstawowy

Kurs teoretyczno - praktyczny z ćwiczeniami przeznaczony zarówno dla lekarzy nie mających żadnych doświadczeń w protetyce wspartej implantami jak i mających już za sobą pierwsze doświadczenia, ale pragnących ugruntować swoją wiedzę. Podejmuje tematy leczenia implantoprotetycznego ze wskazaniem na niebezpieczeństwa i podpowiedzi jak uniknąć kłopotów. Wspólnie przechodzimy przez podstawowe zasady projektowania prac na implantach bez względu na używany system . Drugi dzień związany jest z konkretną rodziną implantów i warsztaty prowadzone są na bazie omawianego systemu umożliwiając poznanie jego możliwości jak i ograniczeń protetycznych. PROŚBA O ZWRÓCENIE NA TO UWAGI PRZY WYBORZE TERMINU

Czytaj więcej: PROTETYKA – kurs podstawowy

CHIRURGIA – kurs zaawansowany

Dwudniowy kurs praktyczny z ćwiczeniami na materiałach zwierzęcych i modelach.

Kurs przeznaczony dla lekarzy z własnym doświadczeniem klinicznym, po pierwszych wykonanych samodzielnie prostych implantacjach, chcących poznać  techniki wspomagające implantacje w trudnych warunkach anatomicznych. Prowadzone wykłady omawiają instrumentarium i techniki chirurgiczno-augmentacyjne.

Lekarze ćwiczą wspólnie na preparatach i modelach omówione wcześniej techniki.

W czasie kursu istnieje możliwość konsultacji przypadków własnych.

Czytaj więcej: CHIRURGIA – kurs zaawansowany

ASYSTENTKI – kurs podstawowy z procedur implantologicznych dla asystentek

Kurs przeznaczony dla asystentek stomatologicznych i higienistek, które chcą brać aktywny udział zarówno w zabiegach implantacji ze swoim lekarzem jak też w prowadzeniu pozabiegowym pacjentów implanto-protetycznych

Ten pierwszy etap ma za zadanie zapoznać słuchaczy z podstawami implantologii jak też pomóc w przystosowaniu gabinetu lekarskiego do procedur chirurgicznych i zapewnienia bezpieczeństwa operatorom i pacjentom.

Czytaj więcej: ASYSTENTKI – kurs podstawowy z procedur implantologicznych dla asystentek

KURS 1:1

Kurs dla lekarzy ceniących indywidualne podejście na dowolnym stopniu zaawansowania.

Maximum partnerskiej relacji z lekarzem/trenerem, bez stresu i skrępowania obecnością w grupie.

 

Czytaj więcej: KURS 1:1

Copyright © 2013 PROIMPLANT. All Rights Reserved.